Letná brigáda: balenie čokoládových výrobkov Senec

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.07.2022
Mzdové podmienky (brutto)
3,71 EUR/hod.dochádzkový bonus 60 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manuálne balenie čokolád do krabíc rôznych veľkostí a rozmerov
- práca v stoji pri pracovnom stolíku
- nutný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- vhodné ako letná brigáda pre študentov, prijímame aj väčšie partie
-2 zmenná prevádzka, pracovný čas od 06-14:15h a od 14:15-22:30h
- doprava zabezpečená zo smerov: Horná Kráľová, Močenok, Veča, Šaľa, Galanta, Senec, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Dvory nad Žitavou, Rubáň, Nové Zámky, Jatov, Tvrdošovce
- mzda: študenti denného štúdia 3,713 € + dochádzkový bonus

V prípade záujmu nás kontaktujte: 0915 780 800, 0915 243 545 alebo [email protected] alebo na www.proactpeople.sk

zabezpečené ubytovanie

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Logistika, balenie, expedícia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4129059  Dátum zverejnenia: 25.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,71 EUR/hod.