TPP-Brúsič na portálovej brúske s praxou, nást.plat 1000-1200€

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacod 1000-1200 eur/mesiac/brutto/nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je brúsenie vodiacich plôch na ložiach sústruhu, saniach a suportoch. Presnosť je v 0,005mm.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa presným strojárstvom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prax v odbore brúsič na portálovej brúske

- nástupný plat 1000 - 1200 € brutto podľa skúseností
- prax v odbore brúsič, ideálne priamo brúsič na portálovej brúske JE POTREBNÁ - aspoň základy
- v prípade praxe len v odbore brúsič, zaškolíme
- spoľahlivosť, presnosť
- ochotu pracovať na dve zmeny

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3650525  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac