Reagujte bez životopisu

Pomocný pracovník

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou / ihneď
5 EUR/hod.príplatky za noc 1,61,-eur, sobotu 2,02,-eur a nedeľu 4,03,-eur, sviatok 4,03,-eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba komponentov do svetlometov aut, poistkové boxy
- montáž, ukladanie, balenie, triedenie, vkladanie, odoberanie
- obsluha strojov a zariadení

mzda každé dva týždne

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.

Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov do svetlometov aut, poistkových boxov a rôznych výliskov...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, 100% dochádzka, dobrý zdravotný stav, týmový hráč, odolnosť voči stresu, zodpovednosť,

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3546503  Dátum zverejnenia: 29.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.