Špecialista nákupu dopravných kapacít - TPP

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 900 €/brutto/mesiac v závislosti od pracovných skúseností + bonusy 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie nákupu dopravných kapacít a rozširovanie spolupráce s dopravcami
- bezpečnostná kontrola a schvaľovanie dopravcov
- vytváranie a aktualizácia databázy dopravcov
- uzatváranie a evidencia zmlúv a dohôd s dopravcami
- riadenie návesového parku
- management tankovacích kariet
- aktualizácia prepravných podmienok, interných procesov a smerníc
- reporting

Dlhodobá stabilná práca na TPP v Bratislave.
Stravné lístky v hodnote 4 EUR plne hradené zamestnávateľom.
Vstupné zaškolenie.
Príjemný mladý kolektív.
Mzda od 900 EUR/mesiac v závislosti od skúseností + mesačný bonus 20%.
Obedná prestávka 60 minút.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná dopravno-špedičná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- pokročilá znalosť MS Excel
- aktívna znalosť Anglického jazyka
- výborné komunikačné, vyjednávacie a organizačné zručnosti
- skúsenosti v cestnej nákladnej doprave sú veľkou výhodou
- termín nástupu ihneď

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3430528  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 €/brutto/mesiac v závislosti od pracovných skúseností + bonusy 20%