Dneska volaj, zajtra pracuj! Staň sa súčasťou nášho tímu a pracuj ako operátor výroby v stabilnej spoločnosti v okrese Nové Mesto nad Váhom

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
dohodou
Nástupná základná mzda: 705,00€, základná mzda po skúšobnej dobe 755,00€. Výkonnostná prémia (10%), príplatky za poobedné, nočné, za víkendy, za nadčasy, za sviatky, za nepretržitú prevádzku a mnoho ďalší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce - č. 228 KOČOVCE (NOVÉ MESTO NAD VÁHOM)
- montáž svetlometov podľa stanovených pracovných postupov
- sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
- základná obsluha strojov a strojných zariadení

- práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke,
- práca vhodná pre mužov aj ženy,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- pracovný odev,
- stravné lístky v hodnote 4,00€
- 13. a 14. plat
- široký sociálny program:
- BEZPLATNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA zo smerov (NM,TN,PN,MY a ďalšie), príp. príspevok na dopravu, rôzne firemné podujatia, športové a relaxačné aktivity
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície)
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť kvalitného zaškolenia
- možnosť prestupu do kmeňa

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu, poprípade nás môžete kontaktovať telefonicky na dole uvedenom čísle.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnoť je globálne pôsobiacim, nezávislým rodinným podnikom s viac ako 32 000 zamestnancami s viac ako 100 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. spoločnosť vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov spoločnosť vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S viac ako 6 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí táto spoločnosť k významným tvorcom inovácií na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - výhodou
- schopnosť a ochota pracovať vo viacsmennej prevádzke (3 alebo 4 smeny)
- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3293196  Dátum zverejnenia: 13.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná základná mzda: 705,00€, základná mzda po skúšobnej dobe 755,00€. Výkonnostná prémia (10%), príplatky za poobedné, nočné, za víkendy, za nadčasy, za sviatky, za nepretržitú prevádzku a mnoho ďalší