Denní študenti VŠ- dlhodobá brigáda so znalosťou anglického jazyka (Administratívny pracovník)

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR /hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia v anglickom jazyku, nemčina resp. iný jazyk sú vítané
- štúdium v odbore Business/Finance/IT ...
- práca v MS Excel, MS Word
- flexibilná pracovná doba, min. 20 hod/týždeň
- dlhodobá spolupráca
- nástup dohodou - v priebehu septembra 2018

- príležitosť pre študentov
- práca v mladom kolektíve
- flexibilná pracovná doba, prispôsobená študentom VŠ
- získavanie praxe v administratíve počas štúdia na VŠ

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie CV v ANGLICKOM JAZYKU.
Ponúkame mzdu od 4 eur/brutto/hod v závislosti od ponuky oddelenia, pre ktoré sa pozícia obsadzuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Naším klientom je celosvetovo uznávaná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

vítaný je odbor Business/Finance/IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- aktívni študenti denného štúdia VŠ do 26r.
- aktívna úroveň anglického jazyka, znalosť ďalšieho jazyka - nemčina, francúzština, španielčina ...
- komunikatívnosť, zameranosť na detail a presnosť
- motivácia k sebavzdelávaniu
- dôležitá je motivácia na dlhodobú spoluprácu (1-2 roky)
-základné znalosti v oblasti financií a obchodu
- nástup koncom augusta-najneskôr 3.9.2018

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2495403  Dátum zverejnenia: 13.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR /hod brutto