Brigáda v tlačiarni - dlhodobá (Pomocný pracovník)

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,30 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce v tlačiarni
- zmennosť : 8 a 12- hodinové zmeny od PO-PIA (22:-06:00,6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00 )
- práca cez víkendy a sviatky na 12 hod. zmeny (6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00)
- nenáročné manipulačné práce v tlačiarni
- práca vhodná pre mužov, ženy, dôchodcov aj študentov
- nástup možný ihneď
- hodinová mzda : 3,30 € brutto

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite Váš životopis na adresu [email protected]. Bližšie informácie na čísle 0907 656 424 v pracovné dni od 8:00 - 16:00. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Našim klientom je významná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti obalov, polygrafie, distribúcie a médií.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebná osobná registrácia v našej kancelárii na Račianskej 22/A minimálne jeden deň pred prvým nástupom do práce.
V prípade, že máte platný potravinársky preukaz, prineste ho, prosím, so sebou.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1885555  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,30 EUR/hodina