Produktový manažér senior internetového obchodu www.protechshop.sk, Pro-Tech Agency, s.r.o.

Pro-Tech Agency, s. r. o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 2279, Zvolen
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od schopností, vedomostí, skúseností a praxe uchádzača v uvedenej pracovnej náplni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s eshopom ti nie je cudzia?
Pridaj sa do nášho tímu, kde Tvoj potenciál nezostane nevyužitý!
Hľadáme šikovného, energického človeka, ktorý svojím nadšením a pozitívnym prístupom podporí nie len dobré fungovanie stránky, ale aj príjemnú a veselú atmosféru v kolektíve.

Aká bude tvoja náplň práce?
- spracovávanie produktov do importov, tvorba popisov pre eshop
- vyhľadávanie nových produktov, ich kontrola a uvedenie do predaja,
- vyraďovanie už nedostupných produktov a hľadanie náhrady,
- príprava kampaňových podstránok a implementácia bannerov
- implementácia textového obsahu na web stránky
- údržba a správa databázy produktov

Voľné sviatky a víkendy
Zľavy na produkty
Príspevok na stravu
Práca v mladom kolektíve
Mobilný telefón
Jazykové a kvalifikačné kurzy
Zabezpečený bezplatný pitný režim: minerálne a ochutené vody, čaje, chutná káva
Jednozmenný pracovný čas od 8:30 do 17:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Komunikatívnosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Flexibilnosť
Učenlivosť
Príjemné a kultivované vystupovanie
Vysoké pracovné nasadenie
Analyzovanie a riešenie problémov
Ovládanie cudzieho jazyka

Pro-Tech Shop, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovenskom, Českom, Maďarskom a Rumunskom trhu. Predmetom podnikania je predovšetkým predaj a distribúcia kvalitných strojov a náradia, tovaru pre domácnosť a elektro.
ID: 4295253  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac