Operátor zákazníckej podpory eshopu s maďarským jazykom Ügyfélszolgálati operátor magyar nyelven www.protechshop.hu

Pro-Tech Agency, s. r. o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 2279, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor zákazníckej podpory:
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi v maďarskom jazyku
- telefonická a mailová komunikácia s obchodnými partnermi
- reporting nadriadenému
- administratívna činnosť
- práca s internetom
- podrobný prehľad o produktoch

NEJEDNÁ SA O PRÁCU Z DOMU!

Voľné víkendy a sviatky
Zľavy na produkty
Príspevok na stravu
Práca v mladom kolektíve
Zabezpečený bezplatný pitný režim: minerálne a ochutené vody, čaje, chutná káva
Jednozmenný pracovný čas od 8:30 do 17:00

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, pošlite nám svoj životopis s fotkou, v ktorom prosím uveďte telefonický a mailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, vyhovujúcich kandidátov budeme kontaktovať v priebehu nasledujúcich pracovných dní.

Podľa článkov 13. a14. Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov chceme informovať všetkých uchádzačov, že informácie poskytnuté v životopise, motivačnom liste a žiadosti o zamestnanie sa uchovávajú po dobu 6 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Príjemné a kultivované vystupovanie, schopnosť vyjadrovania sa
Samostatnosť a zodpovednosť
Vysoké pracovné nasadenie
Analyzovanie a riešenie problémov
Základné vedomosti o náradí výhodou

Pro-Tech Shop, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovenskom, Českom, Maďarskom a Rumunskom trhu. Predmetom podnikania je predovšetkým predaj a distribúcia kvalitných strojov a náradia, tovaru pre domácnosť a elektro.

Kontakt

ID: 3913117  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac