Web editor

Pro Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Hroznová 3/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úprava a správa webových stránok podľa zadania
- správa internetového obchodu, aktualizácia produktov, správa blogu
- príprava newslettrov podľa zadania, Mailchimp
- správa a optimalizácia konta na Heureke

- stravné lístky
- zamestnanecké zľavy na produkty
- odmeny

Životopisy s fotografiou zasielajte emailom na murcinova@prosolutions.sk
Odpovedáme len vybraných uchádzačom. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

WordPress - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Skúsenosť s online platformami Biznisweb, Weebly výhodou.

Hľadáme tímového hráča, odolného voči stresu, ochotného učiť sa nové veci.

Spoločnosť Pro Solutions sa zameriava na vydavateľské aktivity, vzdelávanie učiteľov materských škôl, organizovanie odborných konferencií a seminárov veľkoobchod a maloobchod.
Obchodné činnosti zahŕňajú predaj a distribúciu kvalitných vzdelávacích hier, stavebníc, kreatívnych materiálov, didaktických pomôcok a literatúry pre deti.
Kompletné informácie o produktoch nájdete na www.vnimavedeti.sk.
Viac o našej spoločnosti nájdete na www.prosolutions.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hroznová 3/A
831 01 Bratislava
ID: 3304917   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou