Zodpovedný redaktor

Pro Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Hroznová 3/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- redigovanie a korektúry kníh
- zodpovednosť za plnenie termínov odovzdávania podkladov podľa edičného plánu
- spolupráca s grafikom, prekladateľmi, ilustrátormi
- zodpovednosť za jednotlivé tituly až po konečnú úpravu pred tlačou
- korektúry tlačových správ, PR článkov, propagačných materiálov
- preklad jednoduchých detských titulov (leporelá)
- komunikácia s tlačiarňami

služobný telefón
stravné lístky
zamestnanecké zľavy
bonusy

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať zadané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.1.2018 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelávanie, publikačná činnosť, práca s textom, redakčná práca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- kultivovaný, bezchybný písomný prejav
- schopnosť pracovať s textom, logické a tvorivé myslenie
- skúsenosť s redigovaním detskej literatúry výhodou
- spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
- stredne pokročilá znalosť AJ alebo NJ slovom aj písmom

Spoločnosť Pro Solutions sa zameriava na vydavateľské aktivity, vzdelávanie učiteľov materských škôl, organizovanie odborných konferencií a seminárov veľkoobchod a maloobchod.
Obchodné činnosti zahŕňajú predaj a distribúciu kvalitných vzdelávacích hier, stavebníc, kreatívnych materiálov, didaktických pomôcok a literatúry pre deti.
Kompletné informácie o produktoch nájdete na www.vnimavedeti.sk.
Viac o našej spoločnosti nájdete na www.prosolutions.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hroznová 3/A
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juliana Murcínová
E-mail: poslať životopis
ID: 3263180   Dátum zverejnenia: 7.12.2017