Asistent predaja v novom obchode s hračkami - Vnímavé deti

Pro Solutions, s.r.o.

Miesto práce
AVION Shopping Park Bratislava, Ivanská cesta, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacpríplatky za prácu počas víkendov + atraktívne mesačné odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád detské knihy a edukatívne hry, ktoré pomáhajú rozvíjať deti?
Rád sa delíš o cenné rady s inými?
Baví ťa práca v obchode a komunikácia s ľuďmi?
Si milý a ústretový k deťom aj dospelým?
Máš chuť učiť sa nové veci?

Ak áno, hľadáme práve teba!

Tvojou náplňou bude:
- obsluha zákazníkov, práca s pokladňou
- poradenstvo pri výbere správnych hier, hračiek a kníh
- starostlivosť sa o čistotu a vizuál predajne

využitie firemných zliav
účasť na firemných podujatiach pre rodiny s deťmi
firemné teambuldingy

Životopisy s fotografiou zasielajte na kontaktný email uvedený v závere popisu.
Odpovedáme len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za porozumenie :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.2.2020 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
ústretový prístup k zákazníkom
flexibilita
pozitívny vzťah k deťom
dobré komunikačné zručnosti
prax v predaji minimálne 1 rok
cudzí jazyk výhodou

Obchodné činnosti zahŕňajú predaj a distribúciu kvalitných vzdelávacích hier, stavebníc, kreatívnych materiálov, didaktických pomôcok a kníh pre deti.
Zameriavame sa aj na vydavateľské aktivity, vzdelávanie učiteľov, organizovanie odborných konferencií a seminárov, ako aj podujatí pre deti.
Kompletné informácie o produktoch nájdete na www.vnimavedeti.sk.
Viac o našej spoločnosti nájdete na www.prosolutions.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hroznová 3/A
831 01 Bratislava

Kontakt

ID: 2135146  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac