Asistent predaja Vnímavé deti

Pro Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Hroznová 3/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ (fixný plat) + mesačné osobné odmeny + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád detské knihy a edukatívne hry, ktoré pomáhajú rozvíjať deti?
Rád sa delíš o cenné rady s inými?
Baví ťa práca v obchode a komunikácia s ľuďmi?
Si milý a ústretový k deťom aj dospelým?
Máš chuť učiť sa nové veci?

Ak áno, hľadáme práve teba!

Tvojou náplňou bude:
- obsluha zákazníkov, práca s pokladňou
- radiť pri výbere správnych hier, hračiek a kníh
- starať sa o celkový vizuál predajne
- pracovať s tovarom a umiestňovať ho na predajni
- veľa sa hrať, čítať a informovať našich zákazníkov o produktoch, ktoré rozvíjajú všetky deti
- účasť na detských festivaloch a podujatiach

stravné lístky
využitie firemných zliav
zaujímavá práca v nákupnom centre Bory Mall

Životopisy s fotografiou zasielajte na murcinova@prosolutions.sk
Odpovedáme len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
ústretový prístup k zákazníkom
flexibilita
pozitívny vzťah k deťom
dobré komunikačné zručnosti
prax v predaji minimálne 1 rok
cudzí jazyk výhodou

Spoločnosť Pro Solutions sa zameriava na vydavateľské aktivity, vzdelávanie učiteľov materských škôl, organizovanie odborných konferencií a seminárov veľkoobchod a maloobchod.
Obchodné činnosti zahŕňajú predaj a distribúciu kvalitných vzdelávacích hier, stavebníc, kreatívnych materiálov, didaktických pomôcok a kníh pre deti.
Kompletné informácie o produktoch nájdete na www.vnimavedeti.sk.
Viac o našej spoločnosti nájdete na www.prosolutions.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hroznová 3/A
831 01 Bratislava
ID: 2135146   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ (fixný plat) + mesačné osobné odmeny + stravné lístky