Logo PRO-SKY GROUP s. r. o.

Montážny technik - pridajte sa k nám

PRO-SKY GROUP s. r. o.

Miesto práce
Odborárska 50, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6 2024
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Spoločnosť PRO-SKY GROUP je stabilným prvkom v oblasti predaja a výroby tieniacej techniky vrátane žalúzií, markíz, sietí proti hmyzu a ďalších produktov. Aktuálne prebieha nábor kvalifikovaných jednotlivcov pre montážne skupiny. Hľadáme skúseného a spoľahlivého montážnika, ktorý sa pridá k nášmu dynamickému tímu. Ak máte skúsenosti s montážami a hľadáte stabilnú prácu v dynamickom prostredí, sme práve pre vás! Ponúkame príležitosť pridať sa k nášmu tímu a spolu s nami budovať úspech našej spoločnosti.

Ak máte skúsenosti s montážami a hľadáte stabilnú prácu v dynamickom prostredí, sme práve pre vás! Ponúkame príležitosť pridať sa k nášmu tímu a spolu s nami budovať úspech našej spoločnosti.

Ak vás táto príležitosť zaujala, neváhajte a pošlite nám svoj životopis na [email protected] a my sa s vami spojíme čo najskôr.

Tešíme sa na spoluprácu!​

​Stabilná práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti

Flexibilný pracovný čas

​Školenia na rozvoj zručností​

​Príležitosť podieľať sa na montáži kvalitných produktov​

Príležitosť na odborný rozvoj a rast v rámci spoločnosti

Stimulujúce pracovné prostredie

Motivačné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

​Technické zručnosti

Zodpovednosť a precíznosť

Flexibilita​

Pozitívny prístup

Dochvíľnosť

Spoločnosť PRO-SKY GROUP je stabilným prvkom v oblasti predaja a výroby teniacej techniky vrátane žalúzií, markíz, sietí proti hmyzu a ďalších produktov. Aktuálne prebieha nábor kvalifikovaných jednotlivcov pre montážne skupiny. Hľadáme skúseného a spoľahlivého montážnika, ktorý sa pridá k nášmu dynamickému tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Adrián Horný
E-mail: poslať životopis
ID: 4826153  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.