Можливість для людей з України

Pripojte sa k nám ako Technik kamerových systémov!

PRO SECURITY Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04/2024
1 800 EUR/mesiacKvartálny bonus do 60% základnej mzdy, podľa výkonnosti + nadčasy, + vianočné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a servis kamerových a zabezpečovacích systémov predovšetkým v oblasti perimetrickej ochrany.
Príprava technológií na inštaláciu v dielni.
Zaistenie nákupu potrebnej technológie u vybraných dodávateľov
Drobná administratíva (vyúčtovanie, podklady k faktúram atp.)

Kvartálny bonus do 60% základnej mzdy, podľa výkonnosti,
Vianočné prémie,
mobilný telefón, notebook,
vzdelávacie kurzy,
školenia,
super firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Čo ponúkame?
Minimálně 1800 EUR/mesiac + nadčasy + až 60% kvartálne bonusy + vianočné prémie
Zaujímavú samostatnú prácu s možnosťou kariérneho rastu
Mobilný telefón, notebook pre osobné aj pracovné účely
Investície do vášho rozvoja: školenia a vzdelávacie kurzy
Super Team-buildingové akcie
Priateľské firemné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, telekomunikácie

Ostatné znalosti

znalosť práce na PC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti inštalácie kamerových systémov a skúsenosti v oblasti dátových sietí výhodou

Čo od vás očakávame?
Stredoškolské vzdelanie v odbore elektronika, elektrotechnika alebo telekomunikácie (výhodou)
Pokročilé počítačové zručnosti
Vodičský preukaz skupiny B (podmienkou)
Fyzickú zdatnosť a ochotu pracovať aj vonku
Skúsenosti s inštaláciou kamerových systémov (výhodou)

Zaoberáme sa strážením stavieb, stavenísk a stavebných/koľajových strojov. Stráženie v drvivej väčšine prípadov zaisťujeme tzv. technickou ochranou - kamerovými vežami PROGUARD, ktoré sme pre potreby našich klientov vyvinuli. Zmyslom tohto systému je nahradiť nákladné fyzické stráženie a súčasne zvýšiť úroveň zabezpečenia stráženého priestoru.
ID: 4654451  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac