Operátor Call centra/dispečing - Bratislava/Zlaté piesky

Pro Personal s.r.o.

Miesto práce
Cesta na Senec 24, Bratislava
Od 900 EUR/mesiacZákladná mzda 900,- EUR brutto + variabilná zložka 200,-EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonické poskytovanie informácií.
Vybavovanie elektronických objednávok.
Prijímanie hovorov a zapisovanie objednávok potravinárskeho sortimentu.

Pracovná doba je od pondelka do piatku formou krátky/dlhý týždeň.
Krátky týždeň: 7:00 - 15:00 hod.
Dlhý týždeň 09:00 - 16:30 hod.
1 x mesačne sobota 8:00 - 12:00 hod.

Možnosť kariérneho rastu.

Pracovné zmeny sa plánujú dopredu, možnosť prispôsobiť si zmeny podľa potreby.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Bratislava - Zlaté piesky

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na emailovú adresu: [email protected]

Na základe životopisu Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na osobnom pohovore.
Pracovná ponuka nezabezpečuje ubytovanie ani dopravu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient je významnou slovenskou značkou v predaji potravín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v call cenre alebo výborné komunikačné schopnosti.
Práca s PC (MS Word, Excel na užívateľskej úrovni).
Znalosť potravinárskeho priemyslu výhodou.

Pracovná a personálno kozultačná agentúra. Máme niekoľko ročné skúsenosti v oblasti náborových služieb a personálneho poradenstva. Hľadáme vždy to najoptimálnejšie riešenie pre klientov a uchádzačov o zamestnanie.

Kontakt

ID: 4835182  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac