Operátor/ka výroby na 1 zmenu Bratislava-Ružinov (bez ubytovania)

Pro Personal s.r.o.

Miesto práce
Mlynské luhy 31, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 4,8 EUR/hod.Základná mzda 4,80 euro/hod. Variabilná zložka 0,96 euro/hod. Inflačný bonus 30,-euro Dochádzkový bonus 50,-euro Priemerná mzda cca. 1000,-euro brutto čo je cca. 780,- v čistom 13. plat vyplácaný v decembri

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduchá montáž káblových zväzkov
- Práca je vhodná pre ženy, mužov ale i pre páry ( jemná motorika )
- Práca sa vykonáva v klimatizovanej hale, kde je mnoho pozícií ktoré sa vykonávajú prevažne v sede.
- Pracovná doba na 1 zmenu je od pondelka do piatku od 6:00 - 14:30 hod.

- Mzda sa skladá: 4,80€ zakladná mzda + 20% variabilná zložka (výkonnostný bonus) ciže 5,76/hod. + príplatky podľa zákonníka práce
- Inflačný bonus - 30,-EUR
- Dochádzkový bonus – 50,-EUR
- Príplatok za odpracovaný nadčas je 25% v PO-PIA, 50% v sobotu a 100% v nedeľu a sviatok (nadčas nie je povinný ale voliteľný, čím si môžete navýšiť podľa potreby mzdu)
- Stravovanie je zabezpečené prostredníctvom Doxx gastro kariet, ktoré sú dobíjané vždy k 5.dňu v mesiaci vo výške 6,50€ za každý odpracovaný deň
- Práca sa vykonáva prevažne v sede (žiadny hluk ani prach)
- Práca sa vykonáva od pondelka do piatku (víkendy voľné)
- Výplatný termín zväčša okolo 7.dňa v mesiaci mzda na účte

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na emailovú adresu: [email protected]

Na základe životopisu Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na osobnom pohovore, kde Vás vezmeme priamo do výroby, nakoľko je lepšie raz vidieť ako 10x počuť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient, pre ktorého obsadzujeme uvedenú pozíciu vyrába optické káblové zväzky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Dobrý zrak

Pracovná a personálno kozultačná agentúra. Máme niekoľko ročné skúsenosti v oblasti náborových služieb a personálneho poradenstva. Hľadáme vždy to najoptimálnejšie riešenie pre klientov a uchádzačov o zamestnanie.

Kontakt

ID: 4813767  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.