Reagujte bez životopisu

Zvárač MIG/MAG

SLAMKA s.r.o.

Miesto práce
Biskupa Klucha, Močenok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
12 EUR/hod.Mzda na živnosť od 12,00 €/hod, na plný úväzok od 9 €/hod v hrubom. Finálna mzda bude upravená na pohovore v závislosti od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie metódou 131 a 135 na ULTRAZVUK
- čítanie výkresovej dokumentácie a znalosť značiek zvarov
- zváranie výrobkov z čiernej ocele rôznej veľkosti
- platný zváračský preukaz

- príplatky za kvalitu a dochádzku,
- možnosť pracovať nadčasy,
- mzda do 15 dní,
- práca v rodinnej strojárskej firme s celosvetovým pôsobením,
- stabilné pracovné miesto aj v neistých časoch,
- individuálny prístup a mzdové ohodnotenie priamo úmerné schopnostiam,
- zaujmavá, nie monotónna práca,
- v prípade potreby firma poskytne ubytovanie,
- práca len na dennú smenu,
- mladý kolektív,
- práca v novo vybudovanej prevádzke.

- uchádzači môžu posielať svoje životopisy na uvedený email alebo kontaktovať telefonicky v pracovné dni od 8:00 do 15:30,
- uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- zmysel pre detaily a kvalitu odvedenej práce,
- vlastná iniciatívnosť a samostatnosť,
- spoľahlivosť a zodpovednosť.

Firma SLAMKA, s.r.o. už viac ako 15 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy v krajinách západnej Európy a USA so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty a lakovacie kabíny v automobilovom priemysle.

www.slamka.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4052762  Dátum zverejnenia: 15.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.