Referent /-ka predaja pre oceľové výpalky z 3D plazmového rezacieho stroja

Pro mont ms, s.r.o.

Miesto práce
Biskupa Klucha 4, Močenok
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacMzda začína na 900€/mes v hrubom a bude adekvátne upravená podľa skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Referent /-ka predaja pre oceľové výpalky vyrábané na 3D plazmovom rezacom stroji, jedinom svojho druhu v strednej Európe.

Náplň práce:
- komunikácia so zákazníkmi v slovenskom a nemeckom jazyku,
- zodpovednosť za Slovenský, Český a Rakúsky trh
- tvorba cenových ponúk,
- sledovanie dodacích termínov,
- spravovanie dokumentácie: objednávka, dodací list, faktúra,
- podieľanie sa na marketingu a príprava štatistík.

Webstránka pre rezanie 3D plazmou: https://www.promontms.sk/sluzby/rezanie-plazmou

- práca v mladom tíme, individálny prístup,
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania v perspektívnej spoločnosti,
- mzda zodpovedajúca schopnostiam,
- práca v novovybudovanej prevádzke.

Životopisy prosíme zasielať e-mailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na 1. kolo osobných pohovorov. Úspešní uchádzači budú následne pozvaní na 2. kolo osobných pohovorov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2020 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemecký jazyk plynule: komunikácia so zákazníkmi telefonicky a e-mailom,
- schopnosť systematicky pracovať a doťahovať veci do konca,
- proaktívny prístup k riešeniu problémov,
- schopnosť efektívne komunikovať,
- príjemné vystupovanie,
- písomný a ústny prejav na vysokej úrovni,
- logické a technické myslenie.

Firma Pro mont ms, s.r.o. už viac ako 15 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy v krajinách západnej Európy so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty a lakovacie kabíny v automobilovom priemysle. V súčastnosti firma investuje do inovatívnych výrobných technológií a rozširuje svoj tím.
www.promontms.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rokošova 232/47
95131 Močenok

Kontakt

Kontaktná osoba: Šimon Slamka
Tel.: +421903403157
E-mail: poslať životopis
ID: 3923906  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac