Reagujte bez životopisu

Brusič - pieskovač

SLAMKA s.r.o.

Miesto práce
Močenok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
4,5 EUR/hod.Od 4,50€/h v hrubom resp. od 6,00 €/hod na živnosť. Mzda bude upresnená na osobnom pohovore na základe skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pieskovanie oceľových zvarencov vysokotlakovým vodným lúčom,
- ovládanie VZV,
- miesto výkonu práce: Močenok, Nitriansky kraj.

- bonusy navyše za kvalitu a dochádzku + stravné lístky,
- firma poskytuje pracovné oblečenie,
- práca v mladom tíme, individálny prístup,
- možnosť trvalého zamestnania,
- výborné sociálne zabezpečenie, práca v novovybudovanej prevádzke,
- práca v perspektívnej spoločnosti: možnosť stabilného dlhodobého zamestnania.

Životopisy zasielať e-mailom, alebo kontaktovať telefonicky. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- spoľahlivosť, dôslednosť, manuálna zručnosť,

Firma SLAMKA, s.r.o. už viac ako 15 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy v krajinách západnej Európy a USA so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty a lakovacie kabíny v automobilovom priemysle.

www.slamka.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3509060  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.