Konštruktér

Pro mont ms, s.r.o.

Miesto práce
Biskupa Klucha 4, 95131 Močenok, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba 3D modelov rôznych oceľových konštukcií, rámov, dielcov dopravníkových systémov a suportov lakovacích robotov.
- Tvorba dielenskej výkresovej dokumentácie k vytvoreným 3D modelom.
- Tvorba kusovníkov a ich zadávanie do systému.
- Zaškolenie na obsluhu laserového rezacieho stroja.
- Podieľanie sa na tvorbe cenových kalkulácií.

Práca na rôznorodých projektoch prevažne pre automobilový priemysel v krajinách západnej Európy.

- nadštandartné mzdové ohodnotenie,
- možnosť podieľať sa na projektoch v zahraničí,
- práca v mladom kolektíve,
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania.

Životopisy zasielať e-mailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2017 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické / strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie, priestorová predstavivosť, zmysel pre detaily, zodpovednosť a samostatnosť.

Firma Pro mont ms, s.r.o. už viac ako 10 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy v krajinách západnej Európy so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty, lakovacie pece a kabíny v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Biskupa Klucha 4
951 31 Močenok

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Slamková
Tel.: 0910820280
E-mail: poslať životopis
ID: 2927785   Dátum zverejnenia: 14.11.2017