Skúsený montér - zvárač FR, DE, NL

Pro mont ms, s.r.o.

Biskupa Klucha 4, 951 31 Močenok, Francúzsko, Holandsko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, 8 - 13 EUR/hod. (v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne práce v automobilovom priemysle v Nemecku, Francúzsku alebo v Holandsku - montáž dopravníkov, priemyselných robotov a lakovacích kabín.

Nástup dohodou.

- dopravu a ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ
- možnosť dlhodobého zamestnania na dobu neurčitú
- možnosť práce ako vedúci tímu

Uchádzači o pozíciu nás môžu kontaktovať telefonicky alebo zaslať svoj životopis e-mailom.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, kde budú preskúšané ich zručnosti na príkladoch z praxe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť podmienkou
- dobré technické myslenie
- schopnosť čítať technické výkresy (nie je nutnosťou)
- praktické skúsenosti na obdobnej pozícií - nutné
- spoľahlivosť
- znalosť ktoréhokoľvek z uvedených jazykov na komunikačnej úrovni veľkou výhodou, nie však podmienkou

Firma Pro mont ms, s.r.o. už viac ako 10 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy v krajinách západnej Európy so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty, lakovacie pece a kabíny v automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Biskupa Klucha 4
951 31 Močenok

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Slamková
Tel.: 0910820280
E-mail: poslať životopis
ID: 2411533   Dátum zverejnenia: 13.11.2017