Montér - Belgicko, Francúzsko

SLAMKA s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.7.2019 - 31.8.2019 (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 100 EUR/mesiac8 až 9 EUR/Netto hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dopravníkového systému a lakovacej jednotky v automobilkách Volvo a Renault. Taktiež ako možnosť privyrobenia si počas TTP alebo možnosť ďalšieho uplatnenia v našej spoločnosti po skončení montáže.

Doprava a ubytovanie sú plne zabezpečené zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať IHNEĎ telefonicky/mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Montér, Zámočník

Skúsenosti s prácou montéra, zručnosť pri práci s náradím a schopnosť učiť sa nové veci. Kandidát musí byť nekonfliktný, spoľahlivý, nadmerne nepiť a nefajčiť.
Znalosť Anglického/Francúzskeho jazyka veľkou výhodou.

Firma SLAMKA, s.r.o. už viac ako 15 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy v krajinách západnej Európy a USA so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty a lakovacie kabíny v automobilovom priemysle.

www.slamka.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1575351  Dátum zverejnenia: 27.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 2 100 EUR/mesiac8 až 9 EUR/Netto hodinu