Technický pracovník bytových domov

Pro Living s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacnástupná mzda od 1000-1200 EUR (konečná výška základnej zložky nástupnej mzdy bude ponúknutá na základe skúseností a schopností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* technická správa bytových domov
* fyzická obhliadka objektov s kontrolou
* vykonávanie drobných údržbárskych prác
* kontrola nastavenia zariadení v dome
* komunikácia s dodávateľmi a ich kontrola
* odpočty meračov médií

* stabilná oblasť pôsobenia spoločnosti
* možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
* kontinuálne vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie
* mobilný telefón

Hľadáme technika so skúsenosťami, ktorý hľadá stabilnú prácu s dobrými pracovnými podmienkami. Uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky, prosíme zasielať životopisy prostredníctvom elektronického formulára, alebo na e-mailovú adresu: [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* zodpovednosť
* precíznosť
* všímavosť
* komunikačné schopnosti (jednanie s ľuďmi)

Spoločnosť čerpá z dlhoročných skúsenosti na trhu komplexnej správy bytových domov z ktorých podstatnú časť tvoria novostavby s vyšším štandardom bývania.
ID: 3522219  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacnástupná mzda od 1000-1200 EUR (konečná výška základnej zložky nástupnej mzdy bude ponúknutá na základe skúseností a schopností vybraného uchádzača)