Можливість для людей з України

Azure DevOps Engineer/Architect

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Mzdové podmienky (brutto): 4 000 EUR/mesiac(finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovať, udržiavať a zlepšovať architektúru systému ďalšej generácie spôsobom „Infrastructure as a Code“
- Budovanie cloudového Azure prostredia a podieľanie sa na tvorbe architektúry pre MS Azure
- Zodpovedosť za vytváranie a implementáciu systémových vylepšení, ktoré zlepšujú výkon a spoľahlivosť systému
- Budovanie a vývoj platforiem CI/CD s cieľom rýchlejšieho a bezpečnejšieho presunu zmien do produkcie
- vytvorenie nástrojov a plánov pre integráciu a začlenenie cloudových riešení do architektúry
- Spolupráca na testovaní nových technológií a systémov zavádzaných v spoločnosti.
- Transformácia infraštruktúry na IaaC (infraštruktúra ako kód)
prostredím vytvorením platformy pre release Git, GitLab Runners for CI, Docker, Ansible, Kubernetes, OpenStack, Prometheus (monitoring).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná IT spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Linux - Pokročilý
Microsoft Azure - Pokročilý
Terraform - Pokročilý
DevOps - Pokročilý

- vysokoškolské vzdelanie technického smeru – informačné technológie
- 3 roky skúsenosti na podobnej pozícii ako Cloud Engineer/architect, DevOps, DevSecOps, development
- praktické skúsenosti s MS Azure, buld pipielinces CI/CD, Kubernetes, Terraform, znalosť configuration management toolov (Ansible, Chef, Salt..)
- dobrý prehľad o súčasných trendoch v aplikáciách Clouds a Cloud Native;
- znalosť Linux server - RedHat, CenOS, Ubuntu alebo iné distribúcie
- Deployment, príprava environmentu pre zavádzanie aplikácii do produkčných prostredí
- skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi na úrovni prezentácie riešenia
- schopnosť koordinovať tím

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected]

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Tkáčová
Tel.: +421911247080
E-mail: poslať životopis
ID: 4530918  Dátum zverejnenia: 9.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac