Head of Automation platform Lead

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 4 000 EUR/mesiac(finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Head of Automation Platform Lead je jeho úlohou bude nastaviť, testovacie plány a automatizáciu testovacích prostredí, koordinácia automation engineerov
Projekt sa týka oblasti interných aplikácií a vybudovania platformy pre automatizáciu testovania.

Náplň:
• riadenie a príprava testovacieho plánu, metodológie a nástrojov (pre automatizované testovanie, performance testy, SIT, regresné testy) v súladu s plánom projektu , zodpovednosť za kvalitu nasadených riešení
• Je to vysoko špecializovaná technická rola, líder pre vybudovanie automatizovaného testovacieho prostredia a deploymentu, platformy pre Quality Engineering/Assurancce.
- Cross-organisation pozícia
- Spolupracuje približne so 100+ ľuďmi celosvetovo v rámci celej organizácie
- zmena testovacích procedúr založená na analýze
• koordinácia celého procesu testovania a sledovanie QA a KPI
• kontrola kvality procesu testovania a navrhnutia vhodných opravných postupov k vyriešeniu zistených nedostatkov
• kontrola a reporting plnenia plánu testov
• zabezpečenie náležitej dokumentácie pre manažment
• tvorba test cases, scenario, realizácia a vyhodnocovanie testov

Iné výhody

systém benefitov
vzdelávanie, kurzy
časová flexiblita

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

testing, development
5

- vysokoškolské vzdelanie (technické, IT, telekomunikácie)
- Minimum 5 rokov skúsenosti s riadením automatizácie, automatizovaného testovania, riadenie Quality Engineering team.
- Silné technické pozadie, silné technické znalosti s kódovaním, testovaním, kvalitou kódu, ideálne bývalý developer z Software Service spoločnosti.
- skúsenosti s vedením celej testovacej fázy projektu
- skúsenosti s test. metodológiami , návrhom a automatizáciou testovacieho prostredia & deploymentu
- skúsenosti s koordinovaním celého procesu testovania (od prípravy dát, prostredia, cez proces tvorby plánov, scenárov až po samotné testovanie)
- znalosť rôznych typov testov a testovacích nástrojov
- výborné analytické schopnosti, identifikácia problému, určenie riešenia, logické myslenie, komunikačné zručnosti, prezentačné zručnosti

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected].

Kontakt

ID: 4060536  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac