Data& Process Automation Specialist

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 1 500 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta*
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Data& Process Automation Specialist pôsobí v existujúcom tíme, ktorý zodpovedá za návrh nových riešení, spracovanie a vizualizáciu dát podľa požiadaviek užívateľa/interného zákazníka. Projekty majú medzinárodný charakter.
Typ dát - sales, HR, finance,...

Jeho úlohou je:
-práva ruka - support pre Data Scientistu, participácia na projektoch „data integration“
- komunikácia so zákazníkom (interný zákazník) , konzultácia požiadaviek v oblasti dát a automatizácie procesov
- zber dát, analýza dát, definovanie kritických dát, oprava dát/čistenie, vizualizácia dát, reporting,
- návrh nových riešení pre automatizované spracovanie dát , hľadanie optimálneho riešenia, administrácia RPA nástrojov (od tretej strany), vývoj RPA nástrojov
- sledovanie nových trendov v oblasti dát
- vyžívané technológie, RPA nástroje, R, Python, SQL

Iné výhody

- stabilná medzinárodná spoločnosť
- široká škála benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných podľa vašich vlastných preferencií
- vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

1

- Vysokoškolské vzdelanie (IT, štatistika)
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- skúsenosti s analýzou/vizualizáciou dát, reportingom (minimálne 1-2 roky)
- na pozíciu je vhodný seniorny aj juniorny uchádzač (platové ohodnotenie závisí od skúsenosti kandidáta)
- pozícia vyžaduje skúsenosť s komerčnými projektami / komerčné dáta
- znalosť Python, SQL, alebo R (aspoň jeden jazyk)
- skúsenosť s automatizáciou procesov je výhodou, znalosť RPA nástrojov je výhodou
- analytické, logické myslenie, orientácia na zákazníka, komunikatívny typ človeka
- záujem rozvíjať sa v oblasti RPA a dát

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected].

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Spasová
Tel.: +421 2 6241 3438, +421 911 525 022
E-mail: poslať životopis
ID: 3879471  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac