Delivery Manager IT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Mzdové podmienky (brutto): od 2200,- Euro/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia dodávky IT SW riešení v rámci implementácie častí SW riešení a controlling všetkých platforiem až po kontrolu supportu už nasadených riešení. Riadi plánovanie dodávok SW zodpovedá za plánovanie aktivít podľa projektových úloh
• Organizovanie stretnutí v súvislosti so zmenami riešení
• Plnenie stanovených úloh s pravidelným sledovaním progresu plnenia a riadenie kontroly
• Hodnotenie požiadaviek na zmenu (architektúra, design, požiadavky na infraštruktúru)
• Komunikácia s analytikmi a vývojármi ohľadom SW riešení a dodávok IT systémov;
• Riadenie a dozor na aktivitami podľa stanoveného plánu (inštalácie, konfigurácie, kontroly kvality, atď.)
• Analýza a odhad požiadaviek, dopadov, rizík v prípade požiadaviek na zmenu alebo ad hoc požiadaviek zo strany klienta
• Zaistiť hladký výkon a spoluprácu všetkých zúčastnených strán v projekte
• Kontrola projektu a súvisiacich projektových aktivít v pláne
kontrola a udržiavanie aktuálneho plánu projektu
• Dohľad nad riešením problémov ohľadom prevádzky systémov, JIRA
• Kontrola nad releasom a stavom vývoja a implementáciou aplikácii
• Koordinácia servisu 2nd and 3rd level support, analýza, riešenie zadávania biznis špecifikácií, incident manažment, testovanie aplikácií.

Iné výhody

• zázemie silnej medzinárodnej IT spoločnosti
• možnosť pracovať s najvyspelejšími technológiami, ktoré sú na globálnom trhu k dispozícii
• vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
• možnosť cestovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Požadovaná prax

3

• VŠ vzdelanie technického smeru
• min. 3-5 rokov praxe v oblasti solution delivery zameranej na software aplikácie
- Skúsenosti s aplikačným vývojom a tvorbou interface aplikácií s častí FrondEnd a skúsenosť s back-end.
- skúsenosť s JIRA
- orientácia v technológiách
- Prehľad v testovaní /performance testing a akceptačné testy
- Vítaná znalosť niektorej z projektových metodológií PMP, Prince, pripadne agilný vývoj Scrum
• Skúsenosť s riadením IT tímu
• Schopnosť navrhovať koncepty a procesy, silné strategické myslenie a okamžité pochopenie komplexných problémov
• Schopnosť byť kreatívny a analytický pri riešení problémov

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected]

Kontakt

ID: 3786446  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2200,- Euro/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*