Designer for web and mobile applications (UX&UI)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): od 1600,- Euro/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dizajnéra, ktorý má veľký záujem o oblasť UI a UX.
Pozícia je súčasťou dizajnérskeho tímu, ktorý spolupracuje s dizajnérmi, vývojármi a analytikmi. Tím navrhuje digitálny obsah webov a mobilných aplikácií, tvorí príťažlivý design, ktorý pomáha budovať pozitívny vzťah používateľov a zákazníkov. Zlepšuje komunikáciu so zákazníkom prostredníctvom digitálnych služieb a rôznych kanálov.

- Navrhuje grafiku užívateľského rozhrania a predkladá požiadavky na zmeny
- Vytvára grafický design podľa špecifikácii spoločnosti v súlade s novými trendami tvorby web & mobile aplikácií, sleduje trendy
- Vytvára užívateľsky príťažlivú grafiku pre nové aplikácie a dáva návrhy na zmeny pri existujúcich aplikáciách
- Dokáže pochopiť potreby používateľov a navrhne riešenia, ktoré sú premyslené a elegantné, je pozorný a jeho práca poskytne presne to čo používatelia vyžadujú
-Tiež vytvára vizuály pre web a e-mailové marketingové banery/ prezentácie/ eventové materiály
- Vytvára obrázky , navrhuje rôzne vizuálne prvky (fotografie, ikony, tlačidlá, zvýrazňovacie prvky, videá a iné )
- V súvislosti s požiadavkami analytikov prekladá zložitý obsah dát do výstižných, ľahko zrozumiteľných grafických vizuálov
- Dizajn, prototyp, testovanie

Iné výhody

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Mladý a dynamický kolektív
- Moderné pracovné prostredie
- Denná komunikácia v anglickom jazyku
- Široká škála benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry, vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dizajn, Grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Požadovaná prax

2

- Minimálne 2 roky profesionálnej skúsenosti v oblasti Visual Design alebo UX UI Design
- Preferované vysokoškolské vzdelanie
- Anglický jazyk - aktívne, veľmi dobrý plynulý prejav
- Schopnosť prekladať zložité obsahy do jednoduchej a zrozumiteľnej grafickej podoby
- Vedieť pochopiť zložitý obsah a preniesť ho do užívateľsky príťažlivého vizuálu
- Znalosť on-line prostredia zložitých viac-vrstvových aplikácií
- Vyžadujú sa skúsenosti s rôznymi platformami - web, mobilné prostredie - android, iOS
- Kreativita, estetické cítenie, profesionalita, schopnosť pracovať pod stresom, zmysel pre humor, tímový hráč
- Skúsenosti s nástrojmi:
Adobe Illustrator , PowerPoint, Flash, Photoshop, InDesign, Dreamweaver, Sketch

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: [email protected].

Kontakt

ID: 3647173  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600,- Euro/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*