Pekár/pekárka

Pro Gastro s.r.o.

Miesto práce
Račianska 37, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 - 10 EUR/hod.odmeny podľa zásluh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň!
Hľadáme zručného/nú pekára/ku do malého bistra na Račianskej ulici č. 37 (Bistro Háj).

KOHO POTREBUJEME?
Hľadáme človeka, ktorý je zapálený pre pekárenské (s časti aj cukrárenské) remeslo k nám do malého, komorného, ale pankáčskeho tímu :) Predošlé skúsenosti s pečením sú potrebné.

ČO BUDETE ROBIŤ?
Manuálna práca, ktorá si vyžaduje precíznosť, starostlivosť a čistotu.

Vaša práce bude spočívať vo výrobe čerstvých, pravých francúzskych croissantov, kváskového chleba, sladkého a slaného kysnutého pečiva, v chystaní plniek do týchto dobrôt a v pečení koláčov a toriet.

Všetko, čo vyrobíte sa následne predáva v našej kaviarni.

PRACOVNÁ DOBA
Striedate sa dvaja pekári/dve pekárky podľa dohodnutého rozpisu. Približne to vychádza na dva odpracované víkendy za mesiac. Práca začína buď 4:30 hod. alebo 5:00 hod. Viac na osobnom pohovore.

ČO PONÚKAME?
Ranná káva pre pekára a pitný režim.

Fajčiarske pauzy pred prácou a po práci (rozumej - nefajčíme počas pracovnej doby).

Tímovú pohodu a mentálny oddych pri repetitívnych ajurvédnych pohyboch rúk a celého tela.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

pekár/cukrár

Počet rokov praxe

1

Pekáreň a kaviareň Háj (Petržalka) - remeselná, ručná výroba kysnutého maslového pečiva, zákuskov a hamburgerových žemlí pre reštaurácie a domácnosti s útulnou kaviarňou.
Bistro Háj (Račianske mýto) - pekáreň, reštaurácia a kaviareň s kvalitatívne orientovanou gastronómiou z výberových zdrojov od kávy a pív, cez múku a maslo až po hotové brunche, obedy a večerné menu pripravovaných našou pekárkou a šéfkuchárom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Šišková
E-mail: poslať životopis
ID: 4822376  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.