Logo Pro Gastro s.r.o.

Závozník pre pekáreň

Pro Gastro s.r.o.

Miesto práce
Gessayova 9, 851 03 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do malej pekárne hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý nám pomôže s rozvozom našich produktov do rôznych prevádzok po Bratislave.

Pracovná doba je pondelok-piatok od 8:30 hod. do cca 12:30 hod. Čas, ktorým končíte, sa však môže meniť podľa počtu objednávok, avšak najdlhšie pracujete zhruba do 15:00 hod.

Trochu bližšie o samotnej práci:
Ráno pri príchode si skontrolujete objednávky - ktoré podniky v daný deň od nás odoberajú pečivo. Podľa potreby si pripravíte pokladničné bloky alebo dodacie listy (ktoré vám počas závozu reštaurácie vyplatia). Ďalej si naložíte prepravky s pečivom do auta a vyrážate na cestu. Pečivo majú naši pekári upečené postupne, takže väčšinou sa do pekárne opäť vraciate, naložíte si ďalšiu várku a pokračujete v rozvoze. Po zavezení pečiva odovzdáte peniaze príslušnej zodpovednej osobe. Práca si z času na čas vyžaduje aj odvoz auta do servisu a jeho vyzdvihnutie, rovnako aj rutinné kontroly, či je v aute všetko v poriadku.

Táto práca je náročná na dochvíľnosť, presnosť a starostlivosť o auto a produkty v ňom vezené. Kandidát s týmito vlastnosťami túto prácu hravo zvládne. Fyzická zdatnosť sa nevyžaduje. Fajčenie je povolené striktne mimo pracovnej doby, keďže narábate s pečivom.

V našom malom kolektíve si ľahko vytvárame kamarátstva (kolegovia by vedeli rozprávať :) ). Počas prestoja máte čas si dať kávu, raňajky alebo pokecať o živote. A keď odchádzate, môžete si zobrať zostávajúce čerstvé pečivo aj domov.

Pečivo pre Vás a Vašu domácnosť grátis
Ranná káva a pitný režim grátis

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pekáreň a kaviareň Háj (Petržalka) - remeselná, ručná výroba kysnutého maslového pečiva, zákuskov a hamburgerových žemlí pre reštaurácie a domácnosti s útulnou kaviarňou.
Bistro Háj (Račianske mýto) - pekáreň, reštaurácia a kaviareň s kvalitatívne orientovanou gastronómiou z výberových zdrojov od kávy a pív, cez múku a maslo až po hotové brunche, obedy a večerné menu pripravovaných našou pekárkou a šéfkuchárom.

Kontakt

ID: 4169795  Dátum zverejnenia: 6.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.