Можливість для людей з України

Pomocná sila do pekárne/pekár/pekárka

Pro Gastro s.r.o.

Miesto práce
Gessayova 9, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
7,6 - 10 EUR/hod.Výška mzdy a odmeny sa odvíja podľa kvality a kvantity odvedenej práce. Pre živnostníkov uplatňujeme vyšší výpočet mzdy zohľadnený neplatením odvodov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zručný/á pekár/ka do rodinnej pekárne v Petržalke (Pekáreň Háj - Gessayova 9)

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme pekára/pekárku, pomocnú silu ktorý/á má skúsenosti v gastronómii.

ČO BUDETE ROBIŤ?

Fyzicky nenáročná manuálna práca, ktorá si však vyžaduje zručnosť, precíznosť, starostlivosť a čistotu. Vaša práca bude spočívať vo výrobe čerstvého sladkého a slaného kysnutého pečiva, v chystaní plniek do týchto dobrôt a v pečení koláčov a toriet (domáce skúsenosti s pečením sú vítané).Všetko, čo vyrobíte sa následne predáva v našej kaviarni a gastro podnikom.

ČO PONÚKAME?

Sme dlhodobo etablovaná pekáreň s kaviarňou so stálym a rozširujúcim sa portfóliom odberateľov a zákazníkov. Pracovný kolektív je stabilný a vybudovali sme si rodinnú atmosféru.

Jednozmenná stála pracovná doba medzi 04:30 až 11:30 hod. (v závislosti od konkrétnej pozície, vzájomnej dohody a objemu práce môže byť hodín viac alebo menej)

Pri sezónne vyššom objeme práce, okrem hodinovej mzdy, finančné odmeny

Pečivo pre Vás a Vašu domácnosť grátis

Ranná káva pre pekára a pitný režim z kaviarne

Tímovú pohodu a mentálny oddych pri repetitívnych ajurvédnych pohyboch rúk a celého tela. :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s prácou v pekárni/cukrárni sú vítané

Pekáreň a kaviareň Háj (Petržalka) - remeselná, ručná výroba kysnutého maslového pečiva, zákuskov a hamburgerových žemlí pre reštaurácie a domácnosti s útulnou kaviarňou.
Bistro Háj (Račianske mýto) - pekáreň, reštaurácia a kaviareň s kvalitatívne orientovanou gastronómiou z výberových zdrojov od kávy a pív, cez múku a maslo až po hotové brunche, obedy a večerné menu pripravovaných našou pekárkou a šéfkuchárom.
ID: 3879381  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,6 EUR/hod.