Pomocná sila v pekárni (pomocný pracovník)

Pro Gastro s.r.o.

Miesto práce
Gessayova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
4,776

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám k sebe do pekárne šikovných ľudí, ktorí sa radi učia nové veci a potrpia si na kvalite (estetické cítenie je výhodou, keďže žemličky, ktoré pečieme, musia aj nejako vyzerať). Moja pekáreň je malá (žiadna veľkovýroba) a nachádza sa v Petržalke.

Hľadám dvoch ľudí na dve pozície.

1. pekár (predošlé skúsenosti s pečením niesú nutné, dôležitejšia je láska k pečeniu a ochota sa všetko potrebné naučiť)
Zmena by bola v dni:
nedeľa od 06:45-13:45 (t.j. 7 hodín)
pondelok od 05:30-12:30 (t.j. 7 hodín)
utorok od 05:30-12:30 (t.j. 7 hodín)
piatok od 07:30-10:30 (t.j. 3 hodiny)

V tejto pozícii je nutné mať vodičský preukaz, plat je 4 eurá v čistom.

2. pozícia pomocnej sily (žiadne predošlé skúsenosti niesú nutné, len chuť zodpovedne pracovať a občas pokecať s kolegami)
nedeľa 08:00 - 10:00
utorok, štvrtok 07:00-10:00 príp. podľa potreby aj o niečo dlhšie.
Plat je 3,5 v čistom.

Zatiaľ vyrábame najmä maslové burgrové žemľe, ktoré potom dovážame do najlepších burgrární a reštaurácií v Bratislave, avšak neskôr by som chcela pekáreň otvoriť aj normálne pre okoloidúcich zákazníkov, s barom, dobrou kávou a samozrejme čerstvým pečivom..

Ak si fanúšik dobrého jedla, tak sa budeme mať o čom rozprávať..

- rodinný kolektív
- možnosť variovať zmeny - vždy sa dá prehodiť si zmenu podľa potreby
- práve sa rozbiehame, takže určite máš možnosť kariérne rásť
- čerstvé, kvalitné pečivo si môžeš po práci odniesť domov zadarmo
- svojích zamestnancov si vážim a robím všetko preto, aby sa mali u mňa dobre :)

Ak ťa naša ponuka zaujala, prosím napíš na mail [email protected] alebo zavolaj na číslo
0911 151 313 .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pomocná sila v kuchyni, pomocná sila v pekárni, pomocný pracovník, pekár

Vodičský preukaz

B

Pekáreň a kaviareň Háj (Petržalka) - remeselná, ručná výroba kysnutého maslového pečiva, zákuskov a hamburgerových žemlí pre reštaurácie a domácnosti s útulnou kaviarňou.
Bistro Háj (Račianske mýto) - pekáreň, reštaurácia a kaviareň s kvalitatívne orientovanou gastronómiou z výberových zdrojov od kávy a pív, cez múku a maslo až po hotové brunche, obedy a večerné menu pripravovaných našou pekárkou a šéfkuchárom.
ID: 3623802  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,776