Logo Pro Facility, s.r.o.

Dentálna hygienička

Pro Facility, s.r.o.

Miesto práce
Rákoš 9263, Zvolen-Tepličky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 750 EUR/mesiac+ odmeny viazané na obrat ambulancie dentálnej hygieny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Zubnej kliniky H-DENTAL vo ZVOLENE príjmeme DENTÁLNU HYGIENIČKU/HYGIENIKA.

Práca na TPP - prípadne živnosť.

PONÚKAME:
  • prácu v samostatnej modernej ambulancii dentálnej hygieny
  • príjemné a moderné pracovné prostredie ktoré je súčasťou našej novopostavenej kliniky
  • stálu základňu pacientov
  • spoluprácu s recepciou
  • spoluprácu s našimi ambulanciami a lekármi pod jednou strechou
OČAKÁVAME:
  • samostatne pracujúcu DENTÁLNU HYGIENIČKU/HYGIENIKA
  • priateľský a zodpovedný prístup
  • príjemnú komunikáciou

Hľadáme tímového hráča/hráčku do nášho priateľského a mladého kolektívu.Ak máte chuť spolupracovať a napredovať v príjemnom prostredí, tak hľadáme práve Vás a možnosti spolupráce radi prediskutujeme pri dobrej káve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dentálna hygiena

H-Dental je moderná zubná klinika so sídlom vo Zvolene.
Našim cieľom je aj do nášho mesta priniesť moderné zdravotnícke zariadenie s prvotriednymi službami zamerané na stomatológiu dostupné pre všetkých.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Hronec
Tel.: +421915993297
E-mail: poslať životopis
ID: 4810114  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac