Logo Pro Elip, s. r. o.

Hľadáme skúseného alebo absolventa Elektromontéra/Elektrikára - pridajte sa k nášmu tímu a pracujte na zaujímavých projektoch

Pro Elip, s. r. o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy bude dohodnutá na základe odborných znalosti. Mzda sa po získaní nových vedomostí a zručností uchádzača prehodnotí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného alebo absolventa  Elektromontéra/Elektrikára

  • Montáž elektrických zariadení a prípojok
  • Údržba a opravy elektrických zariadení
  • Práca s elektroinštalačnými plánmi a schémami
  • Kontrola a meranie parametrov elektrických zariadení
  • Komunikácia s inými členmi tímu a zákazníkmi
  • Prípravné práce k elektroinštalácii

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranná porada s tímom a plánovanie práce na daný deň
  • Montáž a opravy elektrických zariadení podľa plánov a podľa potreby

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • 8-12 hodín denne, 5 dní v týždni
  • Práca je v rámci SR. Pracovný deň obvykle začína a končí na prevádzke firmy v Kysuckom Novom Meste.
  • Občas je práca aj na 5 dňový turnus.

Pridaj sa k nášmu tímu a budeš pracovať na zaujímavých projektoch v rámci SR.

  • Získaj možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti elektrotechniky, automatizácie a bezpečnostných systémov.
  • Máš príležitosť rásť a rozvíjať sa v dynamickom a inovatívnom prostredí.
  • Ponúkame ti stabilnú pracovnú pozíciu s atraktívnou finančnou odmenou.
  • Finančná odmena pri splnení projektového plánu.
  • Pracuj v tíme skúsených odborníkov, ktorí ti pomôžu rozvíjať tvoje schopnosti a zručnosti.
  • U nás sa nestretneš s nudnou a stereotypnou prácou, každý deň bude iný a plný nových výziev.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zameranie na elektro

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máš vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo prax v oblasti elektromontáže
  • Zvládaš čítať a vypracovať technickú dokumentáciu
  • Ovládaš prácu s meračmi a zariadeniami pre elektromontáž
  • Máš skúsenosti s inštaláciou rozvodov elektroinštalácie
  • Vlastníš zodpovedný prístup a tímového ducha
  • Si schopný pracovať aj pod časovým tlakom

Sme elektromontážna firma.
Naše služby poskytujeme v rámci SR viac ako 15 rokov.
Predajom a montážou elektrických zariadení.
Ponúkame komplexnú starostlivosť o budovu v rámci elektroinštalácie, zabezpečenia a IT technológii.
Poskytujeme komplexné služby v oblasti elektromontáži: el. prípojky, elektroinštalácie, alarmy, kamery, smart home systém, EPS, MaR, bleskozvody, projekty, revízie, dátové rozvody….

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Lisko
Tel.: +421908537510
E-mail: poslať životopis
ID: 4808051  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac