Lektor anglického, nemeckého alebo slovenského jazyka - Žilina, Bratislava, Košice, Trenčín, Prešov, Trnava, Nitra, Banská Bystrica

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
14.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
8-14 Eur/45 min

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorov ANGLICKÉHO, NEMECKÉHO a SLOVENSKÉHO jazyka pre našich firemných klientov.

Požadovaná je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka minimálne na úrovni B2 a predchádzajúca skúsenosť s výučbou vo firmách.

V prípade lektora pre slovenský jazyk pre cudzincov požadujeme predchádzajúcu skúsenosť s výučbou slovenčiny pre cudzincov vo firmách.

Lektorom ponúkame dlhodobú spoluprácu - výučba bude trvať minimálne do decembra 2020.

Pre klienta č. 1 hľadáme lektorov pre ANGLICKÝ jazyk hľadáme pre mestá:
Žilina
Bratislava
Košice
Trnava
Nitra
Banská Bystrica
Prešov
Trenčín
U tohto klienta sa výučba bude uskutočňovať v pracovný deň podľa dohody v časovom rozmedzí od 8:00 do 14:00, 2 x týždenne 60 min alebo 1 x týždenne 120 min.
Podmienkou je skúsenosť s výučbou vo firmách alebo v štátnej/verejnej správe v trvaní min. 3 roky – prosíme uviesť v životopise konkrétne názvy firiem, v ktorých ste vyučovali vrátane časového obdobia. Lektor by mal mať skúsenosti s jazykovou prípravou v oblasti auditu, kontroly výkonnosti, finančnej kontroly, medzinárodných účtovných vzťahov, ekonómie, makroekonómie, ekonometriky, štatistiky, analýz, spracovania dát, odbornej komunikácie a prezentácie.

Pre klienta č. 2 hľadáme lektorov ANGLICKÉHO, NEMECKÉHO a SLOVENSKÉHO jazyka do nasledovných miest:
Žilina
Bratislava
Košice
U tohto klienta sa výučba bude uskutočňovať v pracovné dni podľa dohody dopoludnia do 9:30 a popoludní po 14:30.
Podmienkou je skúsenosť s výučbou vo firmách v trvaní min. 5 rokov – prosíme uviesť v životopise konkrétne názvy firiem, v ktorých ste vyučovali vrátane časového obdobia. Lektor by mal mať skúsenosti s výučbou všeobecného jazyka, obchodnej angličtiny/nemčiny/slovenčiny, oblasť účtovníctva.

Dlhodobá spolupráca
Tímová spolupráca

V motivačnom liste uveďte, v ktorom z vyššie uvedených miest máte záujem vyučovať.

Spätne budeme kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktické skúsenosti pri vyučovaní min. 3 roky
- skúsenosť s výučbou vo firmách (je potrebné uviesť v životopise konkrétne firmy a trvanie)
- kreatívne vyučovacie metódy
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- flexibilitu
- kreatívnosť
- spoľahlivosť

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE s.r.o. - jazykové, vzdelávacie a poradenské centrum s dlhoročnými skúsenosťami na trhu jazykového a ďalšieho vzdelávania s pôsobnosťou v celej Slovenskej a Českej republike.

Ponúkame komplexné vzdelávacie a poradenské služby v oblasti jazykového vzdelávania, jazykových a študijných pobytov v zahraničí, vzdelávania v oblasti soft skills & hard skills, prekladov a tlmočenia, projektového poradenstva a pracovného poradenstva pre verejnosť, pre individuálnych a firemných klientov.

The Language Education and Consulting Centre, located in Bratislava, operating in the whole Slovak and Czech Republics. We offer services in the area of translating, interpreting, language education for our individual and company clients, soft skills etc.

PRO EDUCATION International LANGUAGE EDUCATION & CONSULTING CENTRE GmbH ist Ausbildungs-und Beratungszentrum mit langjährigen Erfahrungen auf dem Markt der Ausbildung und Tätigkeiten in der ganzen Slowakei und Tschechei. Wir bieten Ganzheitausbildung und fachmännische Dienstleistungen auf dem Gebiet der Bildung des Fremdsprachenunterrichts, auf dem Gebiet von Management, Projekte und Analyse. Wir bieten Übersetzungs-und Dolmetscherdienste, Sprachkurse für Privat-und Firmenkunden, wir organisieren Schulungen in Soft Skills (kaufmännische, Kommunikations -und Managementfähigkeiten), wir bieten Projektberatung, wir arbeiten Prozessanalyse der Gesellschaft aus.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3549572  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8-14 Eur/45 min