Rádiologický technik na pracovisku MR

Pro Diagnostic Group

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatná špecializovaná odborná práca pri štandardných MR vyšetreniach.
• Spracúvanie MR obrazovej dokumentácie a jej zapisovanie na elektronické médiá.
• Informovanie pacienta o povahe, príprave, dĺžke a možných rizikách vyšetrenia.

- konkurencieschopná mzda kombinujúca fixnú a variabilnú zložku
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevok DDS
- podpora ďalšieho vzdelávania
- príjemný kolektív
- finančné príspevky pri uzavretí manželstva, narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu

V súčasnej dobe hľadáme skúseného Rádiologického technika ideálne so skúsenosťami s prácou na MR prístroji, do nášho MR centra v Košiciach, na pracovisko Pro Magnet, s.r.o. v budove Východoslovenského Onkologického ústavu.
V prípade záujmu, nám prosím pošlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí najviac vyhovejú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Rádiologický asistent

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Open Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.

Pro Diagnostic Group, a.s. (www.prodiagnostic.sk) bola založená v roku 2011 a je vedúcim poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v oblasti magnetickej rezonancie (MR), počítačovej tomografie (CT) a PET/CT. Pracoviská sú lokalizované v najlepších slovenských nemocniciach a sú vybavené najmodernejšími zobrazovacími technológiami. Zamestnávame popredných odborníkov v odbore rádiológia vo viac ako 16 diagnostických centrách po celom Slovensku a v Čechách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4316829  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac