Zdravotná sestra / recepčná na MR pracovisku

Pro Diagnostic Group

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ výkonové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie pacientov, spravovanie elektronického diára v IS, informovanie pacientov o jednotlivých vyšetreniach, zavádzanie kanýl, príprava pacienta na vyšetrenie, práca s registračnou pokladňou, objednávanie zdravotníckeho materiálu, vydávanie nálezov, ...

- konkurencieschopná mzda kombinujúca fixnú a variabilnú zložku
- stravenky
- DDS
- podpora ďalšieho vzdelávania
- príjemný kolektív
- firemné eventy

V súčasnej dobe hľadáme skúsenú zdravotnú sestru do nášho MR diagnostického centra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Open Office - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

3

- Prax na rádiologickom pracovisku výhodou
- Jazyk: slovenský, znalosť anglického jazyka výhodou
- Technická zdatnosť a počítačová gramotnosť (vyžadovaná častá práca s počítačom)
- Príjemné a milé vystupovanie
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť

Pro Diagnostic Group, a.s. (www.prodiagnostic.sk) bola založená v roku 2011 a je vedúcim poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v oblasti magnetickej rezonancie (MR), počítačovej tomografie (CT) a PET/CT. Pracoviská sú lokalizované v najlepších slovenských nemocniciach a sú vybavené najmodernejšími zobrazovacími technológiami. Zamestnávame popredných odborníkov v odbore rádiológia vo viac ako 16 diagnostických centrách po celom Slovensku a v Čechách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3992884  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac