Finance specialist for sales and pricing

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacod 2.500€/mesiac. Konečná výška mzdy bude závisieť od skúseností, zručností a kvalifikácií kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • monitorovať a riadiť výkon zákazníkov: sledovať celý životný cyklus zmluvy so zameraním na ziskovosť a výsledky, to zahŕňa sledovanie a analýzu metrík výkonu zákazníkov s cieľom zabezpečiť spokojnosť a ziskovosť.
  • zabezpečiť udržateľné obchodné dohody: posúdiť riziká, zvážiť predpoklady konkurentov a implementovať stratégie cien, ktoré podporujú udržateľnosť, toto zahŕňa posúdenie dlhodobej životaschopnosti obchodných dohôd,
  • spolupracovať pri rozvoji obchodnej stratégie pre pobočky: spolupracovať s kľúčovými zainteresovanými stranami pri vytváraní súdržnej obchodnej stratégie pre pobočky, toto zahŕňa plánovanie podnikania, priorizáciu príležitostí a stratégie pre generovanie príjmov,
  • vyvážiť alokáciu zdrojov: efektívne alokovať zdroje medzi rôznymi prioritami a poskytovať finančné poradenstvo ohľadom navrhovaných obchodných aktivít, toto zahŕňa pochopenie finančných dôsledkov rôznych rozhodnutí a ich následné priorizovanie,
  • zabezpečiť dosahovanie finančných cieľov: monitorovať finančný výkon a podnikať korekčné opatrenia podľa potreby s cieľom dosiahnuť stanovené obchodné výsledky, to zahŕňa riadenie toku hotovosti a zabezpečenie včasných platieb od zákazníkov,
  • podporovať zlepšovanie ziskovosti a strát: identifikovať príležitosti na zlepšenie ziskovosti a zníženie strát, ako sú možnosti na zvýšenie predaja, zvýšenie efektívnosti a zníženie rizika, implementovať stratégie na zvýšenie ziskovosti v rôznych oblastiach podnikania,
  • sledovať trendy v podnikaní: neustále sledovať interné aj externé trendy, problémy a príležitosti v podnikaní s cieľom identifikovať oblasti pre tvorbu hodnoty, to zahŕňa udržiavanie informovanosti o vývoji trhu a aktivitách konkurentov.
  • zúčastniť sa na zdieľaní poznatkov: angažovať sa v komunitách v rámci organizácie s cieľom zdieľať najlepšie postupy a implementovať naučené lekcie v rôznych trhoch, toto podporuje kultúru neustáleho zlepšovania a inovácií.

  • 2-3 dni Home office,
  • 13. plat - konkurenčný ročný bonus a platové odmeňovanie,
  • pracovné prostredie so špičkovými technologickými nástrojmi a prístupom k poznatkom,
  • orientácia na vysokovýkonnú kultúru a aktivity s výsledkovým charakterom,
  • príspevok na dôchodok po skúšobnej dobe,
  • dni na ošetrovanie v prípade choroby,
  • 5 dní dodatočnej dovolenky nad zákonný nárok,
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
  • voľné dni medzi vianočnými sviatkami.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu v anglickom jazyku.

Každý kandidát od nás dostane odpoveď ohľadom možnosti zúčastniť sa osobného pohovoru a výsledku výberového konania.

Môžete poslať životopis, aj keď nespĺňate všetky požiadavky alebo naopak máte vyššie nároky, napríklad na mzdu. Máme aj né pracovné ponuky, prípadne vám môžeme ponúknuť ďalšiu pracovnú ponuku aj v budúcnosti.

Poznáte niekoho, pre koho je táto pracovná príležitosť zaujímavá? Odporučte nám ho. Pri vybraných pracovných príležitostiach ponúkame za odporúčanie odmenu 300 EUR vo forme darčekových poukážok, info nájdete na našej stránke www.probs.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Náš klient je farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti financií, ekonómie alebo príbuznej oblasti

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúseného špecialistu, ktorý slúži ako kľúčový obchodný partner pre obchodnú organizáciu. Budovanie siete cez organizáciu, aby ste zdieľali najlepšie postupy a spoločne vytvárali riešenia, ktoré generujú hodnotu. Má blízky kontakt s zákazníkmi, kde zabezpečíte efektívnu alokáciu zdrojov a maximálny dosah počas cesty zákazníka.​

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, ekonómie alebo príbuznej oblasti,
  • plynná znalosť slovenského alebo českého a anglického jazyka,
  • minimálne 3 roky pracovnej skúsenosti v oblasti financií, ideálne ako obchodný partner pre financie v zdravotníckej spoločnosti alebo v oblasti cenotvorby,
  • skúsenosti s prácou s a pre zákazníka a interakcia s kolegami mimo finančnej funkcie,
  • ideálne znalosti a odbornosť v oblasti zdravotníckych systémov, dynamiky trhu a konkurenčného prostredia,
  • ideálne skúsenosti s prácou alebo štúdiom v zahraničí,
  • zručnosti a schopnosti: systémové myslenie: dopady, tok myslenie celého podniku, E2E,
  • aktívne hľadanie, vyjednávacie zručnosti, podnikateľské myslenie: prístup, orientácia,
  • silné analytické: schopnosti, rozhodovanie,
  • Excel, Power Point,
  • SAP výhodou.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Vyslúžil
Tel.: +421949123440
E-mail: poslať životopis
ID: 4815764  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac