Warehouse Leader

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP/ Dohodou
1 600 EUR/mesiacfix 1600€ - mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Organizácia práce v skladoch a riadenie prideleného tímu (9 skladníkov a 3 skladových asistentov).
  • Zodpovednosť za práce v skladoch a zodpovednosť za skladové zásoby.
  • Práca v informačnom systéme zaškolenie personálu na sklade na správne používanie skladového a informačného systému.
  • Zabezpečovať príjem a kontrolu vstupných surovín a obalových materiálov do výroby, a ich následný príjem a evidencia v informačnom systéme a systéme zákazníka.
  • Komunikácia so zákazníkmi ohľadom dodávok/expedícií a všetkých potrebných dokumentov.
  • Zabezpečenie prípravy finálnych výrobkov na expedíciu a príprava všetkých potrebných dokumentov pre prichádzajúce/odchádzajúce kamióny
  • Kontrola a následná archivácia dodacích listov.
  • Zbierať a vyhodnocovať dáta a výstupy z výrobného procesu.
  • Aktívne komunikovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
  • Riadiť, vykonávať inventarizáciu a optimalizáciu skladových zásob.
  • Kontrola skladových zásob na dennej báze a ich následná úprava v informačnom systéme
  • Vypracovávať pravidelné reporty (týždenné, mesačné, kvartálne, ročné).
  • Zastupovanie skladníka v čase neprítomnosti
  • Zastrešenie všetkých administratívnych činností spojených s prácou na skladoch.
  • Pracovná doba: Pondelok - Piatok 08:00-16:30

  • Doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Individuálny bonus (vyplácaný na mesačnej báze).
  • Čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do zamestnania.
  • Odmeny vo výške 13-teho platu hodnotené na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti a seniority zamestnanca.
  • Flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Každý kandidát od nás dostane odpoveď ohľadom možnosti zúčastniť sa osobného pohovoru a výsledku výberového konania.

Môžete poslať životopis, aj keď nespĺňate všetky požiadavky alebo naopak máte vyššie nároky, napríklad na mzdu. Máme aj né pracovné ponuky, prípadne vám môžeme ponúknuť ďalšiu pracovnú ponuku aj v budúcnosti.

Poznáte niekoho, pre koho je táto pracovná príležitosť zaujímavá? Odporučte nám ho. Pri vybraných pracovných príležitostiach ponúkame za odporúčanie odmenu 100€ vo forme darčekových poukážok, info nájdete na našej stránke www.probs.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Áno

  • anglický jazyk slovom aj písmom
  • predchádzajúca skúsenosť s ERP systémom, skúsenosť s výrobnej sféry na podobnej pozícii
  • schopnosť riadiť tím
  • odolnosť voči stresu
  • flexibilita

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Vyslúžil
Tel.: +421949123440
E-mail: poslať životopis
ID: 4797609  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac