Hlavný účtovník/ Hlavná účtovníčka

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/ dohodou
2 800 - 3 200 EUR/mesiac2.800€ - 3.200€/mesiac vrátane motivačnej variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti v IFRS a SAS.,
vedenie tímu účtovníkov vo zverených úsekoch,
spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky vrátane daňového priznania,
spracovanie mesačných výkazov DPH, zodpovednosť za ostatné daňové priznania a zúčtovanie daní,
rekonciliácia účtov, kontrola účtovania a riešenie nezrovnalostí,
reporting, spracovanie finančných analýz a štatistík, spolupráca s controllingom,
spolupráca s audítormi a daňovými poradcami, orgánmi štátnej správy as ostatnými inštitúciami pri vykonávaní kontrol a revízií,
poskytovanie a spracovávanie podkladov pre potreby riadenia a rozhodovania organizácie,
sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovnej problematiky a ich aplikácie v oblasti účtovníctva,
zodpovednosť za zabezpečovanie archivácie účtovných písomností v rámci platnej legislatívy,
správa interných smerníc,
plnenie ad hoc úloh na základe pokynov nadriadeného,
spolupráca na projektoch v rámci skupiny.

motivačné ohodnotenie
3 dni Sick Days
zľavy na dovolenku pre seba, rodinu a známych
úzku spoluprácu s vedúcim a s kolegami
referral bonus
prácu v príjemnom a modernom prostredí
multisport karta za zvýhodnenú cenu
možnosť občasnej práce formou home officie 1 deň v týždni
práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Každý kandidát od nás dostane odpoveď ohľadom možnosti zúčastniť sa osobného pohovoru a výsledku výberového konania.

Môžete poslať životopis, aj keď nespĺňate všetky požiadavky alebo naopak máte vyššie nároky, napríklad na mzdu. Máme aj né pracovné ponuky, prípadne vám môžeme ponúknuť ďalšiu pracovnú ponuku aj v budúcnosti.

Poznáte niekoho, pre koho je táto pracovná príležitosť zaujímavá? Odporučte nám ho. Pri vybraných pracovných príležitostiach ponúkame za odporúčanie odmenu 100€ vo forme darčekových poukážok, info nájdete na našej stránke www.probs.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Našim klientom je nadnárodná firma pôsobiaca v oblasti cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Áno

Počet rokov praxe

3

SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru,
výborná znalosť účtovných štandardov, IFRS, SAS.,
znalosť systému SAP a znalosť práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej úrovni,
znalosť daňového systému a základné právne povedomie,
angličtina na komunikatívnej úrovni,
pokročilá znalosť Excelu,
samostatnosť a zodpovednosť.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4792630  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac