Pracovník kompletizácie objednávok vo veľkosklade

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
1.7.2023 / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 180 EUR/mesiaczákladná mzda 1.060€ a bonusy 120€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kompletizácia objednávok od zákazníkov,
• konsolidácia, čiže spájanie tovaru do objednávok,
• príprava paliet na rozvoz,
• práca je fyzicky náročná.

• práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti,
• trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú,
• 5 dní rekondičného voľna navyše,
• MultiSport kartu na vstup do stoviek športovísk,
• bohatý sociálny program pre zamestnancov,
• zabezpečená doprava do zamestnania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti veľkoobchodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

• ochotu učiť sa,
• samostatnosť,
• zodpovedný prístup k práci,
• flexibilitu - práca na 3 zmeny,
• ochota pracovať v chladnom prostredí.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4596653  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 180 EUR/mesiac