Manažér logistiky

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
3 800 EUR/mesiacMzda od 3.800 eur/mesačne brutto plus bonusy a odmeny. Konkrétna výška základnej mzdy sa určuje na základe skúseností a kvalifikácií vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a koordinácia činnosti v oddelení logistiky, organizovanie a súlad s pracovnými postupmi,
vedenie skladového hospodárstva a dohľad na správne uskladnenie tovaru a materiálu,
spracovanie príslušnej dokumentácie, vrátane vystavenia potrebných skladových listov a prepravných dokladov,
príprava potrebných podkladov pre expedíciu a vystavenie zoznamov zásielok,
monitorovanie a optimalizácia stavu zásob na pridelených skladových miestach, vrátane plánovania doplnenia zásob a minimalizácie strat,
správa a spracovanie údajov v logistickom systéme, vrátane evidencie pohybu tovaru a materiálu,
výpočet kapacít a potreby materiálu s cieľom efektívneho plánovania skladovacích priestorov a zásob,
koordinácia zákaziek a spolupráca s rôznymi oddeleniami a dodávateľmi,
riadenie príchodu a výdaja dielov s dôrazom na presnosť a časový plán,
zabezpečenie bezpečnej prevádzky, používania, manipulácie, dopravy a skladovania tovaru a materiálu v súlade s platnými predpismi a bezpečnostnými normami,
objednávanie dopravy u externých prepravcov a zabezpečenie správneho vykonania prepravy,
monitorovanie dodržiavania opatrení na minimalizáciu rizík a rizikových faktorov,
denná komunikácia v nemeckom alebo anglickom jazyku.

služobný automobil aj na súkromné účely,
mobilný telefón a aj notebook,
2x ročne bonus a rôzne ďalšie platové bonusy,
zázemie stabilnej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

prax v oblasti automotive,
schopnosť efektívne viesť a motivovať ľudí, s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami,
racionálne a analytické myslenie,
zmysel pre detail a zároveň schopnosť vnímať celkový kontext,
vysoká úroveň počítačovej gramotnosti a skúsenosti s prácou na PC,
flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam,
platný vodičský preukaz skupiny B.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je medzinárodne pôsobiaci dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP Fiori - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na rovnakej či obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4587422  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 800 EUR/mesiac