Projektový manažér

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
2 500 EUR/mesiacMzda od 2.500 eur/mesačne brutto plus bonusy a odmeny. Konkrétna výška základnej mzdy sa určuje na základe skúseností a kvalifikácií vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účelom pozície je koordinácia nábehu nových projektov vo výrobnom závode,
koordinuje a riadi všetky činnosti spojené s nábehom nových projektov a produktov,
zabezpečuje súčinnosť oddelení vo výrobnom závode,
zodpovedá za riadenie projektového manažmentu v súlade s požiadavkami noriem,
pravidelne komunikuje s projektovým manažérom v centrále a s ostatnými členmi projektového tímu,
vytvára termínové plány a organizuje výkonnostné testy v súlade s požiadavkami,
koordinuje zmenové konanie v sériovej produkcii a zodpovedá za dokumentáciu,
zabezpečuje uzavretie úloh a prebratie projektu pred začiatkom výroby,
riadi zmenové konanie v súlade s požiadavkami noriem,
zúčastňuje sa zákazníckych a certifikačných auditov a prezentuje projektový manažment a zmenové konanie za výrobný závod.

2x ročne bonus a rôzne dalšie platové bonusy,
zázemie stabilnej spoločnosti.
možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti IT, automotive a výrobných závodov,
príležitosť získať skúsenosti ako projektový manažér, koordinátor alebo výrobný riaditeľ,
možnosť rýchleho kariérneho rastu a rozvoja v oblasti projektového manažmentu,
zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity vrátane stravného lístka, zdravotného poistenia a firemných akcií,
príjemné pracovné prostredie a tímová spolupráca s odborníkmi v oblasti projektového manažmentu,

Zaslať cv v anglickom alebo nemeckom jazyku. A taktiež v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je medzinárodne pôsobiaci dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Office - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na rovnakej či obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

prax v oblasti automotive alebo výroby,
schopnosť efektívne viesť a motivovať ľudí, s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami,
racionálne a analytické myslenie,
organizačné schopnosti,
technické a analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, skúsenosti s vedením tímu.
vysoká úroveň počítačovej gramotnosti a skúsenosti s prácou na PC,
platný vodičský preukaz skupiny B.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4587028  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac