Poľovník – zverostrážca

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac1000 EUR brutto a viac v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon práva poľovníctva,
- starostlivosť o pridelený revír
- manuálna práca (fyzická kontrola revíru, kosenie, opravy oplotenia, krmelcov, posedov a iné),
- ošetrovanie a kŕmenie zveri,
- celoročná náročná práca (aj cez víkendy).

- práca v stabilnej spoločnosti,
- motivujúce mzdové ohodnotenie,
- možnosť poľovného vyžitia,
- poskytnuté bezplatné ubytovanie (po dohode možnosť presťahovať sa natrvalo).

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Lesníctvo

Klientom je spoločnosť, ktorá sa zameriava na intenzívny chov raticovej zveri s veľmi hodnotným genofondom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lesníctvo, poľovníctvo

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny poľovník (preukázateľné skúsenosti, platný zbrojný preukaz a poľovný lístok),
- manuálna zručnosť, spoľahlivosť,
- VP sk. "T" vítaný (nie je podmienkou),
- dobrý zdravotný stav,
- aktívny prístup k práci,
- ochota pracovať aj nad rámec stanovených povinností.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4401184  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac