Supervízor zákazníckeho oddelenia vo výrobnej spoločnosti

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 150 EUR/mesiac+ 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie skupinu zamestnancov zákazníckeho servisu a importu.
- Dohliada na prácu celého tímu.
- Zaisťuje efektívne poskytovanie služieb zákazníkom a udržiava vzťahy s kľúčovými zákazníkmi.
- Prispieva k zvyšovaniu miery spokojnosti zákazníkov v súlade s celkovou stratégiou spoločnosti.
- Pravidelne spolupracuje s pracovníkmi predaja (Sales Representatives).
- Podieľa sa na vývoji a aktualizácii ERP systému za zverenú oblasť.

- stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
- priateľský pracovný kolektív
- nefajčiarske pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj
- rôzne formy príspevkov a bonusov
- teambuildingové akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
ERP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci/Supervízor zákazníckeho oddelenia

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 ročné skúsenosti na pozícii Supervízora/Vedúceho zákazníckeho oddelenia vo výrobnej spoločnosti, prípadne v logistike
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- MS Office, ERP
- Orientácia na zákazníka
- Dobré riadiace a organizačné schopnosti
- Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
- jedná sa o pracovný pomer na dobu určitú - zastupovanie počas materskej dovolenky s perspektívou získania pracovného pomeru na dobu neurčitú

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4380768  Dátum zverejnenia: 14.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 150 EUR/mesiac