Technik kvality s anglickým jazykom

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
1 100 EUR/mesiac900€ brutto nástupný plat pre absolventa odboru Manažérstvo kvality, prípadne pre kandidáta s 1 ročnou praxou, kvartálne bonusy, dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Celkové zastrešovanie, spravovanie dokumentácie kvality v súlade s nastavenými pravidlami,
- udržiavanie ISO noriem, ISO dokumentácie,
- zabezpečenie implementácie metrológie v spoločnosti,
- výkon auditorskej činnosti v rámci spoločnosti, vrátane zaznamenávania výsledkov z auditov a dohliadania na ich realizáciu,
- evidovanie a vyhodnocovanie reklamácií a podieľanie sa na riešení interných a externých reklamácií,
- vykonávanie oboznámení a interných školení výrobných operátorov zameraných na zmeny kvality produktu alebo procesu,
- zabezpečovanie aktívnej podpory výrobe a spolupodieľanie sa na neustálom zlepšovaní procesov a výrobkov.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v spoločnosti, ktorá vyznáva rodinné hodnoty
- príjemné pracovné prostredie
- dochádzkový bonus
- dotované stravovanie v závodnej jedálni
- flexibilný pracovný čas
- bohatý sociálny program

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho CV. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky danej pozície. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Buď viac ako 1 ročná prax na pozícii Technik kvality (zastrešovanie dokumentácie, SŠ, VŠ) alebo absolvent odboru Manažérstvo kvality (VŠ) bez praxe alebo s 1 rokom praxe,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (častá aktívna komunikácia slovom aj písmom),
- technické vzdelanie,
- ochota učiť sa a zapadnúť do tímu,
- precíznosť, dôslednosť.

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4069098  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac