Špecialista plánovania objednávok/Potraviny

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie efektívneho logistického toku sortimentu s hlavným zameraním na centrálny sklad
- Samostatné vytváranie objednávok podľa požiadaviek predajní na základe vývoja zásob s prihliadnutím na čerstvosť/spotrebu potravín
- Kontrola logistických procesov, ich vecných aj formálnych náležitostí
- Operatívne riešenia problémov procesu dodávok sortimentu,
denná komunikácia s logistickým providerom, skladom (platformou) a dodávateľmi
- Interná komunikácia s predajňami a ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti a kontrolu služieb a fakturácie providera

- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Vstupné zaškolenie, možnosť bezplatného elektronického vzdelávania a možnosť profesijného i osobného rastu
- Až 5 dní voľna nad rámec zákona
- Možnosť získať MULITI Sport kartu
- Spätný bonus za každý nákup
- Stravovanie vo firemnej reštaurácii
- Príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri svadbe
- Garantovaná odmena pri pracovných výročiach
- Organizované Vianočné večierky, Deň detí, Mikuláš, Teambuilding...

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom jazyku. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky danej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.3.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je sieť predajní s potravinami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

nákup, logistika, skladové hospodárstvo
3

Skúsenosti z pozícií z odvetvia logistiky, najlepšie čerstvých potravín – z hľadiska čerstvosti zásob je dôležité prihliadať na množstvo naskladneného.

- Skúsenosti so samostatnou tvorbou objednávok v odvetví potravín
- Znalosti zo skladového hospodárstva
- Práca s PC na pokročilej úrovni - MS Office (Outlook, Excel, Word, SAP výhodou) – bude denne pracovať s viacerými systémami, Excelom s množstvom dát o sortimente
- Komunikatívna a aktívna osobnosť
- Dôslednosť a starostlivosť
- Časová flexibilita

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
81108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Šottníková
E-mail: poslať životopis
ID: 4029333  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac