Obchodný manažér

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1 800 EUR brutto fix mesačne + variabilná zložka + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta s praxou na obchodníckych riadiacich pozíciách. Vašimi hlavnými zodpovednosťami bude:

- príprava, priebežná aktualizácia a riadenie implementácie obchodnej stratégie firmy v súlade so strategickými cieľmi
- stanovenie obchodného plánu pre dosahovanie vytýčených cieľov a dohlaď na jeho plnením
- monitorovanie a analyzovanie trhu a vývojových trendov a koordinácie akčných plánov k prenikaniu na nové trhy
- posúdenie a schválenie interných smerníc pre oblasť obchodnej a odbytovej politiky organizácie
- rozvoj vzťahov v segmente kľúčových zákazníkov firmy
- schvaľovanie obchodných zmlúv a zákaziek
- reprezentovanie firmy na jednaniach so stálymi obchodnými partnermi, potenciálnymi zákazníkmi a ďalšími subjektami
- analyzovanie výsledkov obchodného tímu a príprava správ o priebehu a výsledkoch obchodnej činnosti firmy
- spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy
- reporting výsledkov vedeniu spoločnosti
- vedenie, motivácia, hodnotenie a kontrola výkonu podriadených pracovníkov v rámci obchodného oddelenia (cca 10 ľudí zákaznícky servis + 5 obchodníci)
- kontrola a hodnotenie kvality a výsledkov práce podriadených pracovníkov, posudzovanie a hodnotenie efektívnosti a výkonnosti oddelenia obchodu
- vytváranie finančného plánu oddelenia

- práca v stabilnej spoločnosti
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj
- notebook, mobilný telefón
- motivujúce bonusy k fixnému platu

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci požiadavky inzerovanej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.1.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný manažér
3

- obchodné vyjednávanie
- prax na podobnej pozícii najlepšie vo výrobnej oblasti riadenie vzťahov so zákazníkmi
- finančné plánovanie
- počítačová spôsobilosť
- aktívna znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2) a nemecký jazyk je výhodou
- ekonomické povedomie
- flexibilita
- výkonnosť, samostatnosť
- plánovanie a organizovanie práce tímu
- vedenie ľudí (leadership) - podmienka

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava
ID: 4012671  Dátum zverejnenia: 17.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac