Výrobný riaditeľ

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac(vrátane variabilnej zložky) + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úzka spolupráca na strategickom riadení organizácie
- stanovovanie výrobných plánov a výrobnej politiky v súlade so stratégiou organizácie
- riadenie a organizovanie výroby, zaistenie bezproblémového chodu výroby
- plánovanie výrobných kapacít a zdrojov z hľadiska plnenia termínov zákaziek
- kontrola a hodnotenie výrobných a finančných plánov pre dodržanie kvality a cenovej efektivity
- implementácia procesov vedúcich k trvalému zlepšovaniu procesu vo výrobe
- zaisťovanie maximálneho vyťaženia strojov a zariadení
- predkladanie návrhov investícií, rozširovanie kapacít a reorganizovanie výroby
- reportovanie a analýza výrobných výstupov a finančných výsledkov
- optimalizovanie výrobných procesov a následné nastavovanie optimálnych výrobných parametrov, limitov a kapacít s cieľom zvyšovania kvality a efektivity výroby
- nastavovanie funkčnej a personálnej štruktúry výrobno-technického úseku
- riadenie zamestnancov, motivácia podriadených
- dohľad nad dodržiavaním technologických postupov
- spolupráca s oddelením logistiky a nákupu
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a BOZP vo výrobnom procese

- práca v stabilnej spoločnosti,
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
- notebook, mobilný telefón,
- motivujúce bonusy k fixnému platu

Kandidátom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá ďakujeme za zaslanie CV v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojné inžinierstvo, ekonomika a manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

výrobný riaditeľ, vedúci výroby

Počet rokov praxe

10

Praktické skúsenosti v nasledovných oblastiach:

- procesné riadenie
- integrované systémy riadenia
- manažment kvality
- manažment rizík
- finančné plánovanie
- normy spotreby práce
- anglický jazyk výhodou
- vedenie ľudí (leadership)
- plánovanie a organizácia práce
- samostatné riešenie problémov

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3995671  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac