Výrobný riaditeľ

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac(vrátane variabilnej zložky) + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úzka spolupráca na strategickom riadení organizácie
- stanovovanie výrobných plánov a výrobnej politiky v súlade so stratégiou organizácie
- riadenie a organizovanie výroby, zaistenie bezproblémového chodu výroby
- plánovanie výrobných kapacít a zdrojov z hľadiska plnenia termínov zákaziek
- kontrola a hodnotenie výrobných a finančných plánov pre dodržanie kvality a cenovej efektivity
- implementácia procesov vedúcich k trvalému zlepšovaniu procesu vo výrobe
- zaisťovanie maximálneho vyťaženia strojov a zariadení
- predkladanie návrhov investícií, rozširovanie kapacít a reorganizovanie výroby
- reportovanie a analýza výrobných výstupov a finančných výsledkov
- optimalizovanie výrobných procesov a následné nastavovanie optimálnych výrobných parametrov, limitov a kapacít s cieľom zvyšovania kvality a efektivity výroby
- nastavovanie funkčnej a personálnej štruktúry výrobno-technického úseku
- riadenie zamestnancov, motivácia podriadených
- dohľad nad dodržiavaním technologických postupov
- spolupráca s oddelením logistiky a nákupu
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a BOZP vo výrobnom procese

- práca v stabilnej spoločnosti,
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
- notebook, mobilný telefón,
- motivujúce bonusy k fixnému platu

Kandidátom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá ďakujeme za zaslanie CV v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2020 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojné inžinierstvo, ekonomika a manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

výrobný riaditeľ, vedúci výroby
10

Praktické skúsenosti v nasledovných oblastiach:

- procesné riadenie
- integrované systémy riadenia
- manažment kvality
- manažment rizík
- finančné plánovanie
- normy spotreby práce
- anglický jazyk výhodou
- vedenie ľudí (leadership)
- plánovanie a organizácia práce
- samostatné riešenie problémov

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 3995671  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac