Vedúci účtovného oddelenia

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.200€ brutto v závislosti od profesijných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie, kontrolovanie a metodická podpora procesov správy a kontroly zdaňovania v rámci skupiny spoločnosti,
• Organizovanie a koordinácia činností pracovného tímu zodpovedajúceho za výpočty, odvody a dokumentáciu daní na skupinovej a závodovej úrovni,
• Spolupráca na výkone ostatných ekonomických agend a príprave ekonomických informácii v zmysle legislatívy a interných noriem,
• Zaisťovanie realizácie mesačnej a ročnej uzávierky,
• Spravovanie finančných operácií v oblasti daní a účtovníctva,
• Príprava mesačných finančných správ,
• Vypracovávanie pravidelného reportingu,
• V prípade nezhôd dozor nad dohľadaním a vyriešením nezrovnalostí,
• Dohliadanie nad dodržiavaním legislatívnych požiadaviek týkajúcich sa zverenej oblasti (dane a účtovníctvo),
• Monitorovanie legislatívy v oblasti povolaní a práva a štandardov na ochranu súkromia,
• Organizovanie auditu, zúčastňovanie sa auditu a pripravovanie podkladov pre audit,
• Organizovanie a príprava údajov pre výročnú správu.

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- Príjemný kolektív
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- Balík sociálnych benefitov pre zamestnancov

Vopred ďakujeme uchádzačom za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky danej pozície. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je výrobno-obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý

Počet rokov praxe

vedúci účtovného oddelenia
3

• Minimálne 3 roky praxe na podobnej vedúcej pozícii v oblasti účtovníctva PODMIENKOU,
• Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v ekonomickom odbore PODMIENKOU,
• Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni PODMIENKOU,
• Skúsenosti s vedením malého tímu,
• Veľmi dobrá znalosť účtovnej aj daňovej oblasti a príslušných zákonov,
• Skúsenosť s reportingom a prípravou uzávierky,
• Dobré ovládanie MS Office,
• Skúsenosť s prácou s databázou a informačným systémom,
• Analytické myslenie,
• Dobré komunikačné a organizačné zručnosti.

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Cukrová 14
81108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Šottníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3981175  Dátum zverejnenia: 2.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac